Dalším soupeřem bude Příbram

7. 7. 2017   |   fkvz.cz

Viktorii čeká během tří dnů druhý přípravný zápas – v sobotu od 11 hodin vyzve na Střížkově exligovou Příbram.

Příbram v minulé sezoně sestoupila z nejvyšší soutěže a bude soupeřem Viktorky ve FNL. Po sestupu se ve středočeském celku událo mnoho změn v kádru, ale také na trenérském postu. Kormidla se nově ujal Josef Csaplár, který v minulosti působil i na Žižkově.

Oba týmy se spolu ve FNL střetnou v 6. kole, ale ještě před tím sehrají tento přípravný duel. Příbram zatím v letní přípravě odehrála tři zápasy – porazila Táborsko a Vlašim, naposledy prohrála s hráči bez angažmá (ČAFH).

Pro Viktorku to bude druhý zápas během tří dnů. „Myslím, že je lepší hrát zápasy obden, než běhat někde po lesích. Hráčům to pomůže z kondičního hlediska,“ říká trenér David Vavruška, jehož mužstvo naposledy porazilo juniorku Slavie 2:1.

Duel s Příbrami se odehraje v sobotu 8. července od 11 hodin na střížkovském stadionu. Pokud se na utkání nechystáte osobně, můžete jeho vývoj sledovat na Onlajny.com nebo na klubovém Twitteru.

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha