Devatenáctka na vítězné vlně, porazila Humpolec i Varnsdorf

9. 2. 2018 | Redakce

Ve vítězném tónu pokračuje zimní příprava staršího dorostu Viktorie Žižkov, který nejprve rozmontoval Humpolec a pak si na soustředění v Jizerských horách poradil i s Varnsdorfem.

Zimní příprava U19

Žižkov – Varnsdorf 3:2 (1:0)

Branky: Krivosheev 2, Tesař.

Žižkov: Konečný (45. Slanina) – Hrubý (60. Kravčík), Obermajer, Mucha (45. Machač), Kaisler – Studený (60. Kříž), Macháček, Krivosheev – Lanc (45. Vohánka), Zeman (45. Tesař), Bohdan (45. Livora).

Komentář trenéra Pavla Ondračky: „Pohyblivý a dobře napadající soupeř z druhé dorostenecké ligy nám během celého prvního poločasu dělal problémy s rozehrávkou, na menším hřišti neměli naši hráči moc času a ani místa. Hráli jsme navíc komplikovaně, hodně přihrávek šlo do obsazeného hráče. Ve druhém poločase jsme už ale dostali zápas pod kontrolu a vytvořili si velké množství šancí. Hráli jsme víc do prostoru, byly tam náběhy. Odskočili jsme na 3:1 především díky rychlé a přesnější přechodové fázi. Dalších pět šest tutovek jsme navíc trestuhodně neproměnili. Chvíli před koncem jsme podcenili standardku soupeře a zbytečně nechali zkorigovat výsledek. Spokojení jsme s určitými prvky naší hry, kterým jsme se tu na trénincích dost věnovali a dostali je teď do zápasu. Pozor si naopak musíme dát na to, že v obou poločasech jsme měli krátké výpadky koncentrace, které efektivnější soupeř může příště trestat.“

Žižkov – Humpolec 9:0 (7:0)

Branky: Zeman 2, Krivosheev 2, Livora 2, Macháček 2, Bohdan.

Žižkov: Dlabola – Hrubý (45. Kříž), Obermajer, Machač (45. Mucha), Kaisler – Studený, Macháček, Krivosheev (45. Tesař) – Lanc, Zeman, Livora (45. Bohdan).

Komentář trenéra Pavla Ondračky: „V utkání proti soupeři z dorostenecké divize (3. liga) jsme od začátku dominovali ve všech herních činnostech, hráči si zahráli s chutí a podařilo se proměnit dostatek šancí.“

14. 4. 2024

Viktorka potvrdila tři body z Vlašimi, výhru nad Kroměříží trefil v nastavení Sixta