Devatenáctka skolila Kladno na penalty a vydřela třetí jarní výhru

27. 4. 2017 | Redakce

Po pěti utkáních, v nichž vyšel starší dorost Viktorie Žižkov bodově naprázdno, to opět vyšlo. V normální hrací době skončil zápas s Kladnem 1:1 a druhý bod si mladí viktoriáni zajistili v penaltovém rozstřelu. Po šestadvaceti kolech jsou tak na šestnáctém místě.

Vstupy do utkání devatenáctce na jaře příliš nejdou, což potvrdila i proti Kladnu, kdy inkasovala už ve 12. minutě.

„Postupně jsme se ale dostávali do hry a v závěru poločasu jsme po zásluze vyrovnali,“ podotkl k tomu trenér David Oulehla.

Ve druhé půli se hra domácích zvedla a k vidění byla zajímavá podívaná, šanci na vítězný gól měla obě mužstva.

„Ve druhé půli jsme byli lepším mužstvem a měli jsme několikrát hodně blízko k rozhodující brance, ale chybělo správné řešení. Před koncem mohl nakonec rozhodnout utkání soupeř. Mužstvo dřelo a jsme rádi, že jsme udělali druhý bod na penalty. Body nás povzbudí do dalších utkání,“ dodal Oulehla.

V dalším kole přivítá Viktoria Žižkov U19 v pátek 28. dubna na domácím hřišti čtvrtý Jablonec (12:00).

26. kolo ČLD U19

Viktoria Žižkov – SK Kladno 1:1 (1:1), 4:3 na penalty

Branky: 39. Mucha – 12. Procházka. Rozhodčí: Hurych – Jeřábek, Kutiš. ŽK: nikdo. Diváci: 53.

Žižkov: Dlabola – Kaiser, Saňa, Andrle, Obermajer – Macháček, Olšovský (76. Pollák) – Plucha (59. Uher), Krivosheev (25. Kravčík), Vild – Mucha (79. Šťovíček).

24. kolo, F:NL, ne 21. 4. 2024