Hráči na hostování: Václav Klán dvakrát skóroval

V uplynulém víkendu se ze čtyř hostujících hráčů Žižkova v jiných mužstvech objevili na hřišti jen dva – útočník Václav Klán a záložník Josef Eliáš.

Josef Eliáš, Jiří Hynek (Dobrovice /ČFL)
Martin Klán (Jirny /ČFL)

Dobrovice – Jirny 2:2, 3:1 na pen.

V utkání 19. kola třetí nejvyšší soutěže Dobrovice – Jirny na sebe mohli narazit hned tři Žižkováci. Na hřišti se však objevil pouze Josef Eliáš, který za Dobrovici odehrál 72 minut a poté byl vystřídán. Jiří Hynek (Dobrovice) a Martin Klán (Jirny) do utkání nezasáhli a nebyli ani na lavičce náhradníků. Duel nakonec skončil nerozhodně 2:2 a z následného penaltového rozstřelu se radovali Dobrovičtí.

Václav Klán (Uhelné sklady Praha /přebor)

Ďáblice – Uhelné sklady 2:4

Vašek navázal na gól z úvodního jarního zápasu a v 17. kole pražského přeboru pomohl dvěma zásahy Uhelným skladům k vítězství nad Ďáblicemi 4:2. Vytáhlý útočník se prosadil 34. a 76. minutě. Uhelné sklady jsou po sedmnácti kolech na třetím místě se ziskem 33 bodů a ztrátou deseti bodů na vedoucí Motorlet Praha B.