Jak podpořit mládež? Tento týden se příspěvky dvojnásobně zvyšují

15. 3. 2017   |   KlubFoto: Milan Kaisler

Prostřednictvím webových stránek můžete podpořit klub, aniž byste za to zaplatili korunu navíc! Pomocí lišty MyGivt, která se nachází při horním okraji stránek, můžete libovolně nakupovat na různých internetových obchodech a část peněz z vašeho nákupu půjde na rozvoj mládeže Viktorie.

Podpořte nás při nákupech na internetu – nebude vás to stát nic navíc. Nakupovat můžete na více než 600 e-shopech (Baťa, Kasa.cz, DámeJídlo.cz, Lékárna.cz a spoustu dalších), kde koupíte téměř cokoliv – od svetru, přes parfém, televizor, dovolenou a nebo si objednáte jídlo domů.

Tento týden se navíc procento příspěvku z Vašeho nákupu dvojnásobně zvyšuje! Pokud si tedy nakoupíte na některém z e-shopu odkazem přes webové stránky www.fkvz.cz, podpoříte tím mládež Viktorky!

Jak nás podpořit?

1. Před nákupem půjdete na stránky našeho klubu
2. Na liště, která je při horním okraji stránek (viz níže screenshot), vyberete e-shop, na kterém chcete nakoupit
3. Nakoupíte, jak jste zvyklí

To je celé. Nestojí vás to ani korunu navíc a FK Viktoria Žižkov dostane část peněz z ceny Vašeho nákupu. Získané prostředky budou následně využity na rozvoj mládeže.

Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat. A můžete o této možnosti říci i svým přátelům – ať nenakupují "zbytečně"!

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha