Porážku přinesl bídný výkon v prvním poločase

30. 9. 2016 | JF. FKVŽ

Viktorka odehrála na Hané utkání ve znamení dvou rozdílných poločasů. V tom prvním si vybrala hodně slabý den a ve druhém už gólové manka nedokázala dohnat. Domácí naopak přidali druhou trefu a porážka 0:2.

Trenér Zdeněk Hašek: „První poločas byl z naší strany naprosto nulový. Mužstvo neplnilo taktické pokyny, se kterými jsme do zápasu šli. Byli jsme bojácní, chyběla potřebná aktivita a další věci. Nešlo o jednotlivce, ale o celé mužstvo. Prostě těch chyb bylo tentokrát opravdu hodně a můžeme být rádi, že inkasovaných branek v naší síti nebylo více. Druhý poločas už jsme bojovali, tak jak to má vypadat. Za stavu 1:0 domácí další gól nepřidali a my si dokázali vytvořit i určitý tlak. Bohužel bez efektu korigovat výsledek. Po herní stránce můžeme být s druhou částí zápasu spokojeni, ale domů se vracíme bez bodového zisku.“

V příštím týdnu čeká Viktorku zajímavé přípravné utkání. Ve středu 5. října nastoupíme od 11:00 na Střížkově proti A mužstvu Slavie.