Slabá efektivita i důraz ve vápně. Proto devatenáctka nezvládla derby s Motorletem

před 5 dny   |   Redakce

Na podzim starší dorost Viktorie Žižkov porazil Motorlet 1:0, ale tentokrát patřilo derby klubu z Jinonic. Motorlet na domácím hřišti ve Zbuzanech zvítězil 3:1, a hosté tak po 25. kole klesli na šestnácté místo.

Ve sváteční pátek pro devatenáctku Viktorie Žižkov platilo nedáš, dostaneš. Hned v úvodu utkání promarnila velkou šanci a záhy inkasovala. A ve stejném duchu vlastně derby pokračovalo. Hosté hráli a Motorlet střílel góly.

„V prvním poločase jsme byli lepší než soupeř, víc jsme kombinovali, vytvořili jsme si několik dobrých příležitostí, které jsme však neproměnili a navíc nás soupeř ještě dvakrát potrestal,“ poznamenal žižkovský kouč David Oulehla.

Po obrátce viktoriáni dokázali svůj výkon ještě vystupňovat, jenže náskok domácích dokázali jen zkorigovat.

„Ve druhé půli jsme dominovali. Podařilo se nám vstřelit branku, ale na víc to nebylo. Dnes jsme si nezasloužili prohrát, utkání se však rozhodlo v pokutových územích, kde byl soupeř efektivnější, proto vyhrál. Mužstvo pracuje dobře, momentálně se to od nás trošku odvrátilo, prohráváme utkání smolně. Kluci pracují poctivě a i výsledek přijde,“ dodal Oulehla.

V dalším kole přivítá Viktoria Žižkov U19 v sobotu 22. dubna na domácím hřišti sedmé Kladno (10:00).

25. kolo ČLD U19

Motorlet Praha – Viktoria Žižkov 3:1 (3:0)

Branky: 4. Saňa vlastní, 30. Kubišta, 38. Rada – 74. Pollák. Rozhodčí: Dobrý – Hlavička, Kalcovský. ŽK: nikdo. Diváci: 50.

Žižkov: Dlabola – Kaiser, Saňa, Obermajer, Kříž (46. Kravčík) – Macháček (78. Pochylý), Olšovský (75. Uher) – Plucha (60. Pollák), Andrle, Vild – Mucha.

Amadeus RealUhlsportMETROPARKRibbonFrapoCTR GroupVHZ-DISFORTUNANiosportAgroEfektSoftlakFrapo servisPM servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyXTG motorsportYOUR SYSTEMKoberce BRENOsportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.