Viktoria zahájila přípravu na novou sezonu

19. 6. 2017   |   FB

Mužstvo se sešlo krátce po deváté hodině v Horních Měcholupech a po přivítání a krátkém proslovu v kabině proběhl úvodní trénink. Na startu letní přípravy se hlásilo celkem 25 hráčů do pole a 4 gólmani.

K týmu se připojilo několik dorostenců a také hráči, kteří přišli na testy. O jejich budoucnosti rozhodnou nacházející dny či týdny.

Jak už jsme dříve informovali, ve Viktorce pokračují Hašek, Engelmann a Pavlata, kteří prodloužili své smlouvy. K mužstvu se připojí také Eliáš a Martin Klán, kteří byli na hostování ve třetí lize.

Naopak tým opustili Krystan a Čapek, na které klub neuplatnil opci a vracejí se do svých mateřských klubů. Stopera Opluštila si zpět z hostování stáhla Jihlava a Jelínek zkouší štěstí v Liberci, kde jej čekají testy.

První zápas Viktoria sehraje v sobotu 24. června od 11:00 hodin na hřišti Střížkova proti pražské Slavii. Rozpis zápasů letní přípravy naleznete zde.

Fotogalerie

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha