Výhra nad Budějovicemi

16. 7. 2016 | JF. FKVŽ

Pozitivní vítězství

Další přípravu absolvovala Viktorka proti budoucímu soupeři ve FNL a připsala si těsnou výhru 1:0. Po bezbrankovém poločasu zajistila vítězství našemu týmu branka Čapka patnáct minut před koncem utkání.

Trenér Hašek byl po utkání s výsledkem spokojen, ale i tak upozorňoval na věci, na kterých je třeba stále pracovat: „Tento výsledek je důležitý z pohledu pracovitosti mužstva. Hráči tak mají zpětnou vazbu, že to na čem děláme během tréninků, má svůj význam. Dokázali jsme navázat na výkony z utkání, které jsme odehráli v silnější sestavě. Byl tam vidět správný důraz i zodpovědná hra v defenzivě. Stále je však třeba pracovat na věcech směrem dopředu. Když shrnu celé utkání, tak na šance to bylo spíše pro Budějovice, ale tím nechci snižovat náš výkon ani výsledek.“

Pozitivní pro probíhající přípravu je zdravotní stav mužstva. Jediným kdo má problémy je Pavlata, kterého trápí svalové zranění. Ve třetím týdnu přípravy bude mužstvo dále pracovat na herních návycích, kterými se chce Viktorka v soutěži prezentovat. V lánu jsou i další dva zápasy. Ve středu od 17:00 v Roudnici s Táborskem a v sobotu na Střížkově od 11:00 proti kombinovanému týmu Jablonce.

FK Viktoria Žižkov - SK České Budějovice 1:0 (0:0)

Sestava VŽ - Soukup – Hašek (75. Procházka – 85. Hurka), Pimpara, Opuštil (45. Egert), Šandera - Eliáš, Krystan, Podrazký (60. Gebert), Urbanec (60. Čapek), Dočekal (60. Klán V.), Engelmann (60. Volek)

Sestava ČB - Křížek – Novák, Benát, Klesa, Čavoš, Šourek, Wermke, Funda, Čermák, Čtvrtníček, Kadula Náhradníci: Matoušek, Pešek, Hajdušek, Hric, Řezáč, Kalod, Hála