Viktoria trefovala tyče, s Příbramí těsně prohrála

8. 7. 2017 | fkvz.cz

Viktorka v dalším přípravném utkání podlehla exligové Příbrami těsně 0:1. Zápas plný šancí nakonec rozhodla jediná branka, kterou v 27. minutě vstřelil Mitrovič. Mužstvo Davida Vavrušky třikrát trefilo tyč, konkrétně postupně Toml, Telnar a Čermák.

přát., Letní příprava, so 8. 7. 2017, 11:00
logo

FK Příbram

1:0 (1:0)
logo

Branka: 27. Mitrovič. Hráno na Střížkově.

FK Příbram:
1. pol.: Boháč – Hron, Vávra, Holý, Rataj – Mitrovič, Ric, Kilián, Grajciar, Janoušek – Ayong.
2. pol.:: Kočí – Ježdík, Soldát, Kvída, Tregler – Mitrovič (56. Matoušek), Tarczal, Květ, Kukec, Skácel – Ayong (60. Jandera).
FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Řehák – Hašek, Švejdík, Toml (46. Mareš), Pardubský (46. Volek) – Urbanec (46. Telnar), Šandera (46. Pavlata), Podrazký (46. Čermák), Sixta (46. Eliáš) – Galuška (73. Pardubský), Bazal.

Reportáž

Oba týmy se od úvodního hvizdu pustily do ofenzivy, hrál se otevřený fotbal, a tím pádem bylo k vidění mnoho šancí. Už ve druhé minutě likvidoval samostatný únik Mitroviče brankář Řehák, který po celý zápas pochytal několik šancí soupeře.

První zakončení Viktorky měl na svědomí Galuška, který se hlavou položil do centru Pardubského, ale nechal vyniknout brankáře Příbrami. Ta šla v 27. minutě do vedení, kdy se Lazar Mitrovič uvolnil přes protihráče a jeden na jednoho tentokrát překonal Řeháka.

Viktoria mohla vyrovnat z nadcházejícího rohového kopu, ale povedenou hlavičku Tomla zastavila tyč příbramské brány.

Do druhého poločasu oba týmy prostřídaly a Viktoria měla územní převahu, zatímco Příbramští hrozili především z protiútoků. Největší šanci srovnat měli Telnar a po něm také aktivní Čermák, ovšem oba trefili pouze brankovou konstrukci.

V závěru mohla Příbram své vedení navýšit, ale dva protiútoky gólem neskončily. Viktoria tak s exligovým týmem prohrála 0:1 a další zápas sehraje ve středu proti Vlašimi.

11. 3. 2024

Nejlepší novodobý střelec Viktorky a nezdolný bojovník dává sbohem, zdraví má přednost