Augusto B. zavelel ke zteči, Chrudim propásla dvougólový náskok.

18. 2. 2018 | Martin Svoboda

V posledním přípravném zápase před generálkou na úvodní jarní zápas FNL se fotbalisté Viktorie Žižkov rozešli smírně s vedoucím týmem ČFL MFK Chrudim 2:2. Do vedení se hosté dostali ve 13. minutě po přesném centru do malého vápna a doklepnutí Krajakem. Po změně stran Viktorka inkasovala podruhé, v 62. minutě dostal Chrudim do dvougólového náskoku Vašulín. Žižkovští, podobně jako v předchozím zápase s Ružomberokem, v závěrečné čtvrtině zápasu zabrali a v 68. minutě po centru Augusta B. dal kontaktní branku Volek. Dobře hrající ekvádorský záložník v 73. minutě srovnal na konečných 2:2.

přát. , Zimní příprava, so 17. 2. 2018, 15:00
logo

MFK Chrudim

2:2 (0:1)
logo

Branky: 68. Volek, 73. Augosto B. - 13. Kraják, 62. Vašulín.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Hrubeš - Pardubský (45. Hašek), Košťál (45. Švejdík), Mareš (45. Toml), Trávníček - Dressler (45. Augusto B.), Pavlata (45. Čmelík), Čermák (45. Moravec), Urbanec (45. Volek) - Podrazký (45. Frimmel) - Kuchta (40. Musa)
MFK Chrudim:
Mrázek (46. Trojan) - Řezníček, Drahoš, Krčál, Mastík (46. Ptáček) - Kesner, Kraják (85. Vodrážka), Langr, Vavrouš, Dostálek (81. Stránský) - Vašulín (74. Tlapák)

14. 4. 2024

Viktorka potvrdila tři body z Vlašimi, výhru nad Kroměříží trefil v nastavení Sixta