Devatenáctce se ani na jaře venku nedaří. V Chrudimi navzdory skvělému startu prohrála 2:3

4. 4. 2017 | Redakce

Pro třetí porážku v řadě si starší dorost Viktorie Žižkov zajel do Chrudimi, kde po výborném prvním poločase nakonec padl 2:3. Po třiadvaceti kolech je žižkovská devatenáctka na patnáctém místě.

23. kolo, Česká liga dorostu, so 1. 4. 2017, 10:15

3:2 (2:2)

Branky: 16. Hiller, 29. Vašulín, 78. Klika – 11. Obermajer, 31. Vild. Rozhodčí: Novotný – Šlor, Volný. ŽK: Unger – Olšovský, Pollák. Diváci: 73.

Dlabola – Kaiser, Saňa, Obermajer, Kříž – Olšovský, Macháček (82. Šťovíček) – Kravčík (71. Kadeřábek), Krivosheev, Vild – Plucha (78. Pollák).

Na přírodní trávě vstoupili starší dorostenci Viktorie Žižkov do utkání skvěle a jejich dominance vyústila ve vedoucí gól, který po rohovém kopu vstřelil David Obermajer. „V prvním poločase jsme podali asi nejlepší výkon v sezoně, byli jsme na míči, dobře jsme kombinovali a po sérii rohů jsme šli zaslouženě do vedení,“ pochvaloval si trenér David Oulehla.

Zajímavý zápas měl v první půli strhující tempo. Domácí dvěma góly skóre otočili, nicméně do kabin se šlo za nerozhodného stavu – a to ještě měli hosté šance na vedoucí gól.

Po obrátce se už hra zklidnila a vyrovnala, v další příležitosti se objevil Tomáš Plucha. Jenže udeřilo na opačné straně, kde Chrudim využila individuální chyby ke vstřelení vítězného gólu.

„Bylo to už několikáté utkání, kdy hrajeme dobře, ale nedokážeme to dotáhnout do bodového zisku. Pracujeme dál, příště se porveme o body,“ dodal Oulehla.

V dalším kole přivítá Viktoria Žižkov U19 v sobotu 8. dubna sedmou Olympii Hradec Králové (10:00).