Devatenáctka do toho dala vše, ale na hradeckou Olympii to nestačilo

12. 4. 2017   |   Redakce

Starší dorost Viktorie Žižkov si na jaře připsal třetí domácí porážku. Navzdory zlepšené hře ve druhém poločase prohrál s Olympií Hradec Králové 0:1 a je po 24. kole na patnáctém místě.

24. kolo, sobota 8. 4. 2017, 10:00

FK Viktoria Žižkov

FK Olympia

0:1
0:0

Branka: 66. Preclík. Rozhodčí: Šimeček – Chustecki, Les. ŽK: Kváš, Preclík (OLY). Diváci: 100.

FK Viktoria Žižkov: Pochylý – Kaiser (75. Gibilov), Saňa, Obermajer, Kříž – Macháček, Krivosheev – Plucha, Šťovíček (78. Uher), Vild – Kravčík (71. Olšovský).

Reportáž

Do utkání proti jednomu z příjemných překvapení soutěže nevstoupila devatenáctka Žižkova dobře, začátek utkání prospala.

„V úvodu jsme neměli optimální tempo hry. Dostali jsme se do zápasu až ve druhé polovině první půle poté, co jsme změnili rozestavení,“ podotkl trenér David Oulehla.

Hra se vyrovnala a vše nasvědčovalo tomu, že zajímavé utkání zřejmě rozhodne jediný gól. Ten nakonec vstřelili hosté a těsný náskok do konce utkání ubránili.

„Ve druhé půli jsme byli lepší než soupeř, byli jsme více na míči, dobře jsme kombinovali, ale chybělo nám kvalitnější řešení v poslední části hřiště. Udělali jsme jedinou chybu v rozehrávce a soupeř ji potrestal. Kluci dřeli a šli za vyrovnáním, to se nám však nepodařilo. Mužstvo šlo na hranu možností, každý ze sebe vydal, co mohl. Tentokrát jsme si prohrát nezasloužili,“ dodal Oulehla.

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U19 v pátek 14. dubna na hřišti třináctého Motorletu (10:00).

AmadetUhlsportPRERibbonPražský fotbalový svazPražská teplárenskáCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Koberce BRENO