S Jihlavou i přes dobrý výkon těsná porážka

1. 7. 2017 | fkvz.cz

Viktoria prohrála ve třetím přípravném utkání s Jihlavou těsně 1:2. Hosté z Vysočiny využili dvě chyby v rozehrávce, v druhé půli pak snížil Vild. Ačkoliv tedy Viktorka podala herně nejlepší výkon v letní přípravě, s Jihlavou padla.

přát., Letní příprava, so 1. 7. 2017, 11:00
logo

FC Vysočina Jihlava

2:1 (2:0)
logo

Branky: 33. a 43. Ikaunieks – 69. Vild. Hráno na Střížkově.

FC Vysočina Jihlava:
1. pol.: Rakovan – Tlustý, Vedral, Krejčí, Nový – Záviška, Zoubele, Nerad, Popovič – Ikaunieks, Rabušic.
2. pol.: Hanuš – Kryštůfek, Štěpánek, Mišůn, Novotný – Fulnek, Opluštil, Hronek, Písačka – Dvořák, Klíma.
FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
1. pol.: Hrubeš – Hašek, Švejdík, Toml, Pardubský – Šandera, Podrazký – Engelmann, Stratil, Čermák – Dočekal.
2. pol.: Hrubeš – Trýzna, Egert, Mareš, Volek – Galuška, Hurka, Pavlata, Urbanec – Telnar (76. Klán M.), Vild.

Reportáž

Do utkání lépe vstoupila Jihlava, která zprvu působila aktivněji a v úvodu zahrávala několik rohových kopů. Postupem času však převzal iniciativu Žižkov a vypracoval si několik zajímavých akcí.

První poločas však vyzněl lépe pro Vysočinu. Viktoria totiž dvakrát zachybovala při zakládání útoku a obě protiakce, v 33. a 43. minutě, dokázal využít Davis Ikaunieks.

Do druhého dějství naskočily na obou stranách odlišné jedenáctky, v případě Žižkova odehrál celý zápas pouze Hrubeš. Snížit mohl Volek, ale neuspěl.

Co se však nepovedlo Volkovi, to dokázal Tomáš Vild. Talentovaný útočník z dorostu využil zaváhání mezi Mišůnem a Hanušem a snížil na 1:2 z pohledu našeho týmu.

V závěru mohla Viktorka dokonce vyrovnat, ale to se jí nakonec nepovedlo. S Jihlavou tak padla těsně 1:2, ačkoliv odehrála nejlepší utkání v letní přípravě. Dobrý výkon však kalí hořký výsledek.

14. 4. 2024

Viktorka potvrdila tři body z Vlašimi, výhru nad Kroměříží trefil v nastavení Sixta