Z Frýdku-Místku se třemi body!

9. 9. 2017 | fkvz.cz

Viktoria zvládla utkání ve Frýdku-Místku na jedničku a po gólech Bazala a Haška z prvního poločasu si odvezla plný počet bodů.

7. kolo, Fortuna národní liga, so 9. 9. 2017, 17:00

MFK Frýdek-Místek

0:2 (0:2)

Branky: 23. Bazal (Engelmann), 28. Hašek (Šandera). Rozhodčí: Mikyska – Kubec, Melichar. ŽK: Biolek, Šumský – Kodeš, Engelmann, Bazal. Diváci: 718.

MFK Frýdek-Místek:
Buček – Biolek, Literák, Pielorz, Švrček – Varadi, Willwéber (77. Spasojevič), Šumský, Grussmann – Kovařík (46. Krčula), Chvěja (59. Ondráček).
Hrubeš – Šandera, Švejdík, Toml, Hašek – Hurka (62. Čermák), Kodeš, Podrazký – Bazal, Musa (74. Jelínek), Engelmann (81. Galuška).

Úvodní minuty duelu byly vyrovnané a obě mužstva se střídala na míči. Až v patnácté minutě přišla první nebezpečnější situace, kdy po rohu střílel těsně vedle Hašek.

V třiadvacáté minutě si Viktoria vypracovala druhou šanci a tentokrát už se radovala z gólu. Po rychlém útoku po levé straně překonal Bučka v bráně soupeře Josef Bazal.

Posléze mířil hlavou těsně vedle Literák a poté Viktoria udeřila podruhé. To se po centru Šandery z pravé strany prosadil hlavou Pavel Hašek.

Viktoria vstupovala do druhého poločasu s vedením 2:0 a v průběhu něj si domácí „Valcíři“ vypracovali několik příležitostí, jak snížit, ovšem ani jednu z nich nedokázali proměnit.

Ve druhé půli už gól nepadl, takže Viktoria uspěla na hřišti Frýdku-Místku 2:0 a odvezla si tři body, podobně jako v minulé sezoně.