Viktoria otočila pohárový zápas a postupuje do druhého kola

19. 7. 2017 | fkvz.cz

Viktoria zvládla první soutěžní utkání v sezoně 2017/18 vítězně. V prvním kole MOL Cupu uspěla 4:1 na hřišti divizních Mariánských Lázní a postupuje do další fáze.

1. kolo, MOL Cup, st 19. 7. 2017, 18:00

FC Viktoria Mariánské Lázně

1:4 (1:2)

Branky: 8. Holub – 22. Volek (Stratil), 26. Bazal (Volek), 81. Stratil (Bazal), 87. Čermák (Hurka). Rozhodčí: Houdek – Kubec, Kožár. ŽK: bez karet. Diváci: 525.

Řehák – Hašek, Švejdík, Toml, Pardubský – Kodeš, Podrazký (68. Hurka), Čermák – Bazal, Stratil, Volek (61. Engelmann).

Mariánské Lázně prožily lepší vstup do zápasu. Už v osmé minutě se totiž po rohovém kopu a následné dorážce trefil Petr Holub a divizní celek vedl 1:0.

S odpovědí přispěchala Viktorka velmi rychle. Nejprve v šanci neuspěl Stratil, posléze se však po přihrávce právě Stratila trefil Zdeněk Volek.

Obrat Viktorka dokonala v 26. minutě, kdy se Volek proměnil v nahrávače a po jeho pasu skóroval Josef Bazal.

Druhý poločas přinesl několik šancí, další góly Viktorka přidala až v závěru. V 81. minutě se prosadil Lukáš Stratil a tečku za utkáním udělal gólem v 87. minutě Marcel Čermák.

Mužstvo Davida Vavrušky tak vstoupilo do nové sezony postupem do 2. kola MOL Cupu. O soupeři i hostiteli dalšího pohárového zápasu rozhodne los.