V další přípravě porážka s Vlašimí 2:5

12. 7. 2017 | fkvz.cz

Viktoria v dalším přípravném utkání prohrála s rovněž druholigovou Vlašimí 2:5. Po prvním poločase vedla 1:0, ve druhém pak inkasovala pět gólů. Za Žižkov se střelecky prosadili Josef Bazal a Lukáš Stratil.

přát., Letní příprava, st 12. 7. 2017, 11:00

FC Sellier&Bellot Vlašim

5:2 (0:1)

Branky: 57. a 61. Hašek F., 77. a 86. Hadaščok, 51. Fotr – 4. Bazal (Čermák), 66. Stratil (Hašek P.). Hráno ve Vlašimi.

1. pol.: Hrubeš – Šandera, Švejdík, Toml, Pardubský – Čermák, Podrazký, Pavlata – Engelmann, Volek, Bazal.

2. pol.: Hrubeš – Hašek P., Egert, Mareš, Musiol – Sixta, Hurka, Stratil – Galuška, Telnar, Urbanec.

Trenér David Vavruška dal opět příležitost dvěma odlišným jedenáctkám, zatímco Vlašim odehrála utkání v prakticky totožné sestavě, neboť ji téže den čekal ještě jeden zápas.

Vstup do utkání vyšel našemu týmu na jedničku, Čermák našel přihrávkou za obranou Josefa Bazala, který přehodil vyběhnuvšího Le Gianga.

V první půli už se toho příliš nestalo – proti dvěma střelám úspěšně zasáhl Hrubeš, po špatném odkopu brankáře pak střílel do prázdné brány Šandera, ale Le Giang se stihl vrátit.

Do druhého poločasu nastoupila Viktorka v hodně ofenzivní sestavě a Vlašim se dočkala nejen šancí, ale také gólů. Po patnácti minutách druhé půle už Vlašim vedla 3:1, postupně se trefili Oskar Fotr a dvakrát Filip Hašek.

Rozjetou Vlašim přibrzdil snižujícím gólem Lukáš Stratil, nicméně Středočeši poté vstřelili díky Vojtěchu Hadaščokovi ještě další dva góly a nakonec zvítězili 5:2.