V posledním utkání sezony remíza s Táborskem

28. 5. 2017   |   FB

Viktoria společně s Táborskem zopakovala podzimní výsledek a s Jihočechy se opět rozešla smírně 1:1. Jediný gól našeho mužstva vstřelil Pavel Hašek.

30. kolo, neděle 28. 5. 2017, 15:00

FC MAS Táborsko

FK Viktoria Žižkov

1:1
0:1

Branky: 58. Džafič (pen.) – 36. Hašek (Stratil). Rozhodčí: Dubravský – Flimmel, Vitner. ŽK: Stratil, Šandera (ZIZ). Diváci: 513.

FC MAS Táborsko: Řehák – Navrátil, Zavadil, Toml, Souček – Kučera, Nešický, Javorek, Mršić – Džafič (90. Peterka), Musiol (81. Kostka).
FK Viktoria Žižkov: Soukup – Hašek, Egert, Opluštil, Hurka – Podrazký, Šandera, Stratil (76. Čapek) – Jelínek (59. Urbanec), Telnar (67. Dočekal), Engelmann.

Reportáž

I když si diváci museli na první velkou šanci počkat do dvacáté minuty, rozhodně se nenudili. Oba týmy hrály ofenzivně a vypracovaly si po třech příležitostech.

O poločasové přestávce však byla o něco spokojenější Viktorka, která se ujala vedení díky gólu hlavou Pavla Haška z 36. minuty.

O něco aktivněji vstoupili do druhého poločasu domácí, kteří se nakonec dočkali kýženého vyrovnání. Rozhodčí nařídil v 58. minutě pokutový kop pro Jihočechy za ruku a ten proměnil Adnan Džafič.

Zbytek zápasu nabídl šance na obou stranách, ale gól už nepadl. Vzájemný zápas Viktorky s Táborskem tak přinesl stejný výsledek jako na podzim v úvodním duelu sezony, tedy 1:1.

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha