Viktoria v prvním utkání porazila České Budějovice 3:0

4. 2. 2017   |   FB

První ze dvou sobotních zápasů proti Českým Budějovicím vyšel Viktorii na jedničku. Proti Dynamu, které nastoupilo s juniorským týmem, opanovala zápas a nakonec zvítězila 3:0.

přát., sobota 4. 2. 2017, 10:30

SK Dynamo Č. Budějovice

FK Viktoria Žižkov

0:3
0:1

Branky: 24. Jelínek (Eliáš), 60. Eliáš (Jelínek), 90. Trýzna (Pardubský).

SK Dynamo Č. Budějovice: Hajdušek – Škoda, Jáša, Frnoch, Blažek – Kalousek, Tomek, Kořínek, Bálek – Chylík, Collin.
FK Viktoria Žižkov: Hrubeš (60. Pochylý) – Trýzna, Opluštil, Pavlata, Pardubský – Jelínek, Eliáš, Sixta, Kolmistr – Hynek – Surmaj.

Reportáž

Viktoria do utkání nastoupila s několika hráči, kteří jsou v klubu na testech, zatímco Dynamo postavilo prakticky celý juniorský tým.

Už od úvodních minut byl vidět rozdíl v obou mužstvech, Viktoria po celý zápas diktovala tempo hry a více držela míč na svých kopačkách. Poprvé se jí podařilo prosadit ve 24. minutě, kdy se trefil Jan Jelínek po přihrávce Eliáše. Oba si spolupráci zopakovali v šedesáté minutě hry, tentokrát však po Jelínkově přihrávce mířil přesně Josef Eliáš.

Tečku za utkáním udělal v samém závěru Jakub Trýzna, který se trefil po přihrávce Pardubského. Viktoria měla v průběhu zápasu několik dalších obrovských šancí a nikdo by se nemohl divit, kdyby konečný výsledek byl mnohem vyšší.

AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha