Viktorii vyšel závěr, Vítkovicím nastřílela tři góly a poprvé vyhrála

28. 8. 2016 | FB

Dlouho to vypadalo jako remízový zápas. Vše se však změnilo v 82. minutě, kdy se po standardní situaci prosadil stoper Jiří Pimpara a poslal Viktorii do vedení 1:0. V dalších minutách pak pojistili výhru dvěma góly Vojtěch Gebert a Jakub Urbanec. Viktoria vyhrála vysoko 3:0 a poprvé po návratu do FNL brala tři body.

4. kolo, Fortuna národní liga, ne 28. 8. 2016, 10:15
logo

MFK Vítkovice

3:0 (0:0)
logo

Branky: 82. Pimpara (Engelmann), 88. Gebert (Urbanec), 90+3. Urbanec (Dočekal). Rozhodčí: Adámková – Caletka, Polák. ŽK: Pavlata, Dočekal – Vaněk. Diváci: 1386.

FK VIKTORIA ŽIŽKOV:
Hrubeš – Trýzna (88. Hašek), Opluštil, Pimpara, Šandera – Podrazký (68. Gebert), Pavlata, Sixta – Engelmann, Dočekal, Volek (79. Urbanec).
MFK Vítkovice:
Kostolanský – Cverna, Coufal, Prajza, Mikula – Fiala (60. Jurča), Vaněk, Hlavsa – Kovařík (69. Ondráček), Mišinský, Kraut (79. Demeter).

11. 3. 2024

Nejlepší novodobý střelec Viktorky a nezdolný bojovník dává sbohem, zdraví má přednost