Devatenáctka konečně zabrala, hattrickem se blýskl Chytra

2. 5. 2019 | Redakce

Starší dorost Viktorie Žižkov uťal sérii tří porážek v řadě, předposlední Doubravku skolil i díky hattricku Miroslava Chytry 5:3 a drží se na dostřel medailovým pozicím. V neděli čeká červenobílou devatenáctku prestižní derby s Meteorem.

Komentář trenéra Marka Trvala: „Prvních třicet minut bylo z naší strany hodně špatných, hráli jsme laxně a pomalu a inkasovali jsme v nich dva góly. Pak jsme to během skvělé desetiminutovky otočili na 4:2, ale druhý poločas byl vyrovnaný, velmi dobrý soupeř v něm nedal penaltu. Takový výkon by nám v neděli na Meteor určitě nestačil.“

30. kolo ČLD U19

Viktoria Žižkov – SENCO Doubravka 5:3 (4:2)

Branky: 31. Hrubý, 35., 38. a 65. Chytra, 39. Tesař – 2. Jánský, 29. Paul, 59. Fleissig. Rozhodčí: Míč – Stěhule, Dimastromatteo. ŽK: nikdo. Diváci: 70.

Žižkov: Beránek – Kaisler, Hradil (63. Lanc), Pařízek, Husenica – Studený, Minárčin, Zeman – Chytra, Tesař (63. Livora), Hrubý (78. Jashi).

Příští zápas: Viktoria Žižkov – Meteor Praha (neděle 5. května | 10:15 | Satalice)

14. 4. 2024

Viktorka potvrdila tři body z Vlašimi, výhru nad Kroměříží trefil v nastavení Sixta