„Musíme zrychlit,“ říká trenér devatenáctky Ondračka po těsné prohře v Ústí

31. 1. 2018   |   Redakce

Třetí herní test v rámci zimní přípravy má za sebou starší dorost Viktorie Žižkov. Na hřišti Ústí nad Labem prohrál těsně 0:1. „Postrádali jsme větší kvalitu směrem dopředu,“ podotkl k zápasu trenér Pavel Ondračka.

Komentář trenéra Pavla Ondračky: „Oproti minulému utkání se nám dařilo lépe nakládat s míčem po jeho zisku, tenisovou terminologií řečeno, nevynucených ztrát bylo o poznání méně. Přece jenom už nemáme tak těžké nohy, hráči se už na zimní zátěž nejspíš adaptovali, což je dobře. Nicméně postrádali jsme větší kvalitu směrem dopředu. Od útočníků a záložníků čekáme daleko víc, než jsme předvedli. Pět až šest gólových situací ve vápně soupeře je za 90 minut hrozně málo. Musíme být mnohem hladovější za útočením, vytvářením šancí, střílením gólů. A musíme zrychlit. Takže další díl našeho zimního seriálu bude jak být více nebezpečný pro branku soupeře.“

Zimní příprava U19

Ústí nad Labem – Žižkov 1:0 (1:0)

Žižkov: Konečný – Hrubý, Mucha, Machač, Kříž (62. Kravčík) – Macháček (71. Zeman), Kravčík (46. Studený), Krivosheev – Šimůnek (62. Chytra), Lanc (62. Tesař), Livora (71. Bohdan).

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov