Charita, poločasové pentle, zabijačka i Tři Sestry. Program při derby bude pestrý!

6. 3. 2020   |   Wear

Doprovodný program zápasu proti pražské Dukle bude více než pestrý. Přinášíme vám souhrn toho základního, na co vše se můžete těšit a co vás čeká.

  • Viktorka bude pomáhat. Žižkovské rodině, se kterou se osud nemazlil, pomůžeme zajistit financování rekonstrukce bytu a bezbariérových úprav. Na utkání je stanoveno jednotné vstupné 115,- Kč, ze kterého půjde podstatná část na sbírku, na stadionu budou přítomny hostesky se zapečetěnými pokladničkami, do kterých bude moci každý přispět, dle svého uvážení a svých možností. Další částku mezi sebou vybrali i členové klubu - hráči, realizační tým, zaměstnanci i vedení. A svým dílem přispěl i nový majitel pan Martin Louda. O poločasové přestávce předáme Michalovi a jeho tatínkovi symbolický šek. S příběhem rodiny se můžete seznámit v zápasovém bulletinu a na webových stránkách klubu.
  • Pokračujeme v obnově tradic a o poločase si vylosovaní diváci kopnou penalty na brankáře Viktorky. Soutěžit se bude o atraktivní ceny, které dodal klub a Městská část Praha 3.
  • Nachystali jsme pro vás zabijačku! Těšit se můžete na jitrnice, jelita, tlačenku, prdelačku, gulášovku a chleby se sádlem. Opět budete moci posnídat míchaná vajíčka, bagely, nebo teplé panini. Už standardem je výběr kvalitní kávy. A samozřejmě nebude chybět několik druhů klobás. Přicházíme i s dalšími novinkami - nově se bude na Viktorce pít desítka Kozel a pochutnáte si i na svařáku.
  • Před zahájením zápasu slavnostně přivítáme na Žižkově kapelu Tři Sestry v čele s Lou Fanánkem Hagenem. TS otevřeli v legendární žižkovské Akropoli svoji vlajkovou restauraci a protože kvalitní fotbal a pořádná muzika patří odjakživa k sobě, domluvili jsme se na spolupráci a do budoucna se můžete těšit na různé akce. Klukům předáme speciální viktoriánský dres a o poločase se zapojí i do penaltové soutěže!
  • Čekáni ve frontě na vstupenky vám zpříjemníme malou expozicí věnovanou historii Viktorky, která bude instalována v parku u stadionu na několika tablech umístěných podél cesty.
  • Poprvé si budete moci plácnout a vyfotit se s naším novým maskotem.
  • Věříme, že vám udělají radost i některé drobné úpravy na stadionu i nová výzdoba.
  • Pro posílení prodeje vstupenek bude možno zakoupit lístky i v trafice naproti stadionu a to v den utkání od 07:00 do cca 10:30.

    S ohledem na omezení způsobená výstavbou v okolí stadionu prosíme všechny fanoušky, aby na zápas dorazili s dostatečným předstihem. 

    Děkujeme a Děti moje, hrrr na ně!

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov