Jízdní řád přípravných zápasů je tady, Viktorka začne pěkně zostra

11. 12. 2018   |   Martin Svoboda

Sportovní úsek žižkovského klubu měl napilno, a proto je už nyní k mání kompletní rozpis zimních přípravných zápasů.

Při pohledu na seznam devíti přáteláků Viktorie Žižkov se dá tušit, že svým svěřencům trenér Miloš Sazima nic nedaruje. I přes pochroumané sebevědomí a početnou sérii proher na konci podzimu půjdou jeho svěřenci rovnou k další ostré zkoušce týmové odolnosti. Jako první položka je čeká už 9. ledna zápas v Mladé Boleslavi. „Do lednové přípravy budujeme nový tým a na Žižkov přivedeme až sedm nových hráčů. Týmu, který tvořím podle mých představ, věřím a konfrontace jejich charakteru hned od prvního zápasu s ligovou Boleslaví se nebojím. Nebylo by správné domlouvat si schválně lehké soupeře," zdůrazňuje Sazima.

Viktoriány čekají v zimní přestávce ještě dva prvoligové celky - Bohemians a Jablonec. Soupeře z FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY si vybrali v Hradci Králové, Varnsdorfu a Českých Budějovicích. Se soupeřem z jihu Čech, který byl jejich posledním podzimním, odehrají 24. února zároveň generálku na první jarní kolo.

Jízdní řád ještě doplňují zápasy s papírově slabšími kluby, jakými jsou Litoměřicko, Admira nebo junioři Slavie Praha. Za domácí prostředí si Viktorka zvolila vesměs umělku na Tempu Praha, jen se sešívanými odehrají klání v Horních Počernicích a generálku by už ráda nasměrovala na hlavní stadion v Seifertově ulici. Únorové počasí tomu ale nemusí být nakloněno.


Upozorňujeme, že v rozpisu zápasů mohou nastat změny. Pokud se tak stane, budeme vás informovat na sociálních sítích a klubovém webu.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance