Viktorka ulovila první posilu. Z Bohemky přichází obránce Petr Rothe

19. 12. 2018   |   Martin Svoboda / foto: Luboš KroupaFoto: LK

Vedení Viktorie Žižkov potvrdilo příchod třiadvacetiletého defenzivního hráče Petra Rotheho z Bohemians Praha 1905. Odchovanec vršovického klubu se připojí k týmu v zimní přípravě.

Nesmlouvavý obránce s výbornou hrou hlavou při standardních situacích, úspěšná předminulá sezona v Olympii Praha pod vedením současného kouče Viktorky Miloše Sazimy. Petr Rothe je první posilou kádru Žižkova pro záchranářské práce, které na jaře Viktorku čekají.

„Přicházím pomoci tradičnímu klubu ve svízelné situaci. Vím dobře, do čeho jdu. Jsem přesvědčen, že klub, který svým věhlasem patří možná do TOP 5 v celé republice, pod vedením tvrdé ruky trenéra Sazimy nesestoupí," vyšperkoval svůj příchod sebevědomými slovy Rothe.

Doplňování kádru bude pokračovat v brzké době dalšími příchody nových tváří, neboť do začátku zimní přípravy zbývají už jen dva týdny. O dalších změnách bude klub průběžně informovat.

UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePenco