V pátek na hřišti druhého týmu tabulky

2. 5. 2019   |   LKFoto: Ema Bartalská

Po domácí výhře jede Viktoria změřit síly do Jihlavy. Na půdě druhého celku soutěže se představí v pátek od 18:00 hodin.

Po předchozím domácím zaváhání, kdy s Hradcem Králové neudržela nadějný stav 1:0 a remizovala 1:1, tentokrát Viktorka uspěla v domácím prostředí proti Varnsdorfu. Viktoria mohla domácí výhru po skoro dvou měsících slavit díky dvěma trefám Filipa Kubaly.

Mužstvo trenéra Sazimy nyní čeká cesta do Jihlavy. A nečeká ho rozhodně nic jednoduchého! Jihlava totiž patří k letošním aspirantům na postup z F:NL, a může se tak po roce opět vrátit do F:L. 

Tým vedený trenérem Kučerou v aktuálním ročníku F:NL patnáctkrát vyhrál, pětkrát remizoval a jen pětkrát prohrál. Jihlavané dokázali vyhrát v Brně i Hradci Králové, dvěma kandidáty na postup do nejvyšší soutěže. Naopak o body nečekaně přišli v minulém kole, kdy prohráli na hřišti Chrudimi 3:4. 

Posledním zápas mezi Žižkovem a Jihlavou rozhodl v 88. minutě hlavičkou po rohovém kopu jihlavský Petr Tlustý.

Delegace:

Termín zápasu: pátek 3. 5. v 18.00 hodin, hlavní rozhodčí: Petr Hocek, asistenti: Petr Blažej a Jiří Kříž, delegáti: Václav Hartman a Libor Zeman.

 

FC Vysočina Jihlava

H2H

 

FK Viktoria Žižkov

2. (50) Pořadí v tabulce (body) 16. (18)
40:22 Skóre 26:50
15 - 5 - 5 Celková bilance 4 - 6 - 15
10 - 1 - 1 Bilance doma / venku 0 - 1 - 11
 P   V   R   V   V  Bilance posledního zápasu     V   P   R   P   R 
8 - Jiří Klíma    Nejlepší střelec 6 - Petar Musa
UhlsportRadio SpinRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital FinancePencoGemerkaSEAT