V Třinci odehrajeme utkání pravdy.

10. 5. 2019 | LK

V letošní sezoně jsou utkání na hřištích soupeřů jako zlý sen. Naposledy jsme se z bodového úspěchu venku radovali 4.8.2018, kdy jsme remizovali 0:0 v Prostějově.

Ve středečním vloženém kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY ve kterém jsme po brankách Jakuba Urbance z pokutového kopu a dorážky Elvise Mashikeho vyhráli 2:0 nad Vítkovicemi. Po zisku 3 bodů jsme se dotáhli na pouhé 3 body na Znojmo, které doma prohrálo s Táborskem 2:3. Na 13. místě s náskokem 4 bodů je aktuálně Chrudim, se kterou se utkáme v posledním kole F:NL.

Zítřejší zápas na půdě Třinci, bude tedy opět velmi důležitý. I přesto, že na Táborsko a Znojmo ztrácíme už jen 3 body, tak nemáme lepší vzájemný zápas a bodová rovnost nám k záchraně nestačí. "Do Třince jedeme získat důležité body, i když to bude velmi těžké utkání a domácí nám nic nedají zadarmo. Přesto uděláme vše, aby naše naděje na záchranu žila dál" věří trenér Hašek.

Poslední utkání s Třincem, které bylo prvním utkáním trenéra Sazimi na naší lavičce, se týmu nepovedlo. Doma jsme Třinci podlehli 0:3. Ani v minulé sezoně jsme Třinec nedokázali přehrát a po porážkách 0:4 v Třince a 0:1 doma, máme velmi nelichotivé skóre. Poslední body jsme si připsali v sezoně 2016/2017, kdy oba zápasy skončili remízou doma 1:1 a v Třinci, pod vedením současného trenéra Haška, 4:4 "Na tento zápas si moc dobře pamatuji. Byl to můj 3. zápas v druhé lize. Po prvním poločase jsme prohrávali 0:2, ale do 70. minuty jsme zápas otočili a vedli 4:3. Bohužel domácí ještě stihli vyrovnat" vzpomíná Hašek.

Delegace:

Termín zápasu: sobota 11. 5. v 10.15 hodin, hlavní rozhodčí: Milan Matějček, asistenti: Milan Flimmel a Jaroslav Poživil, delegáti: Jiří Trčka a Michal Beneš.