Devatenáctka padla v Mostě, ve vloženém kole ji teď čeká béčko Slavie

21. 5. 2019 | Redakce

Po debaklu s Meteorem se staršímu dorostu Viktorie Žižkov nedařilo ani v Mostě, kde si připsal další porážku. Šanci na reparát bude mít devatenáctka ve středu, kdy na trávě ve Vinoři přivítá v dalším kole béčko Slavie, které soutěž vede.

Komentář trenéra Marka Trvala: „První poločas byl z naší strany vlažnější a v tom druhém jsme to už nedohonili. Posledních dvacet minut kluci zapnuli, soupeře přehrávali, dokonce jsme nastřelili tyč. Ale své šance jsme neproměnili a zase jsme za to pykali.“

25. kolo ČLD U19

Mostecký FK – Viktoria Žižkov 2:1 (2:1)

Branky: 10. Mirga, 37. Novák – 26. Herian. Rozhodčí: Plzák – Petr, Knobloch. ŽK: Novák, Kerner, Čonka, Kocourek (všichni MOS). Diváci: 80.

Žižkov: Konečný – Kaisler, Lanc, Pařízek, Hrubý – Studený, Hradil (85. Velička), Minárčin – Livora, Tesař (65. Plucha), Herian (65. Kadlec).

Příští zápas: Viktoria Žižkov – Slavia Praha B (středa 22. května | 14:45 | Vinoř)