Špatný poločas stál devatenáctku zápas s béčkem Slavie

23. 5. 2019 | Redakce

Třetí porážku v řadě si starší dorost Viktorie Žižkov připsal proti béčku Slavie poté, co mu hrubě nevyšel první poločas. Po přestávce se sice devatenáctka herně i gólově zvedla, ale aspoň do penalt už utkání bohužel nedotáhla.

Komentář trenéra Marka Trvala: „Byl to zápas dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme dělali individuální chyby a nedávali góly, zatímco ve druhém už jsme se prosadili. Jenže to na víc než na korekci výsledku nestačilo.“

25. kolo ČLD U19

Viktoria Žižkov – Slavia Praha B 2:3 (0:3)

Branky: 50. Pařízek, 52. Livora – 12. Alijagič, 24. Višinský, 42. Slabyhoud. Rozhodčí: Trska – Zima, Novotný. ŽK: Horský (SLA). Diváci: 50.

Žižkov: Konečný – Herian, Vohánka (85. Velička), Pařízek, Hrubý – Studený, Minárčin, Blažek (51. Plucha) – Chytra, Kadlec (46. Špaňhel), Livora.

Příští zápas: Baník Sokolov – Viktoria Žižkov (neděle 26. května | 10:00 | Sokolov)

22. kolo, F:NL, ne 14. 4. 2024