O víkendu odehrají svá utkání dorostenci a B tým, který stále bojuje o záchranu v Pražském přeboru

31. 5. 2019   |   LKFoto: Martin Svoboda

Naši fotbalisté mají za sebou úspěšnou záchranu ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE, ale pro náš B tým a mládež sezóna pokračuje dalším kolem již tento víkend. B tým ještě stále bojuje o záchranu v Pražském přeboru. Letošní jaro vyšlo našemu "béčku" skvěle, když z 36 možných bodů získalo 28, což je jen o skóre druhý nejlepší bodový zisk ze všech týmu přeboru. 

V minulém kole jsme hostili SK Třeboradice. Utkání, které bylo velmi bohaté na branky jsme vyhráli 6:3. V základní sestavě nastoupilo i několik hráčů A týmu, kteří také zařídili většinu branek. 2x se prosadil Maximiliano Cabaña, z přímého volného kopu nedal brankáři šanci Igor Súkenník a prosadil se i mladý útočník Baďura. 

V sobotu nás čeká utkání ve Lhotce, kde se utkáme s FC Tempem Praha, které je také namočeno v sestupových vodách a tak se dá očekávat pravá přeborová bitva o důležité body. Zajímavostí je, že na Tempu ten den nebude hrát jen B tým, ale i dorostenecké týmy U18 a U16, které odehrají své zápasy dopoledne. Týmy U19 a U17 odehrají svá utkání v neděli na hřišti ve Vinoři, kde změří síly s FK Slavoj Vyšehrad. 

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov