Béčko se o víkendu představí v posledním domácím utkání

7. 6. 2019   |   LBFoto: Martin Svoboda

V sobotu, 8.6.2019 od 10:30 nás čeká důležité utkání s FK Admira Praha B. Toto předposlední kolo Pražského přeboru značně napoví o konečné situaci v tabulce.

29. kolo Pražského přeboru odehraje náš B-tým poslední domácí utkání, které odehraje na hřišti v Horních Měcholupech. Hlavním rozhodčím bude pan Daniel Tereba, kterému budou na čarách pomáhat pánové Vojtěch Gotthard a Petr Popelka.

Svěřenci trenérského dua Švimberský-Dozorec musí napravit nepodařený výkon z minulého kola, kdy podlehli pražskému Tempu 1:3. Ačkoliv se utkání pro náš tým vyvíjelo ideálně, kdy už ve 13. minutě jsme šli do vedení po vlastní brance Konejla, nedokázali jsme tuto výhodu přetěžit v náš prospěch, dopouštěli jsme se jednoduchých chyb, ztráceli laciné míče a od poloviny poločasu převzali iniciativu domácí. Ve 38. minutě vyrovnal, po chybě naší obrany, Perl, a do kabin se šlo za nerozhodnutého stavu 1:1. Po změně stran se situace na hřišti téměř nezměnila a domácí drželi převážně míč na svých kopačkách. Do zajímavé příležitosti se dostal pouze útočící Tesař, ale svou příležitost neproměnil. Náznakem změny průběhu hry byla také aktivní hra mladého Tsebera, který se dostal do slibné situace, ale bohužel bez dostatečné efektivity. Naopak, v 68. minutě naše defenzíva zbytečně nabídla domácím standardní situaci, ze které se prosadil Konejl. V 75. minutě se situace opakovala a domácí Preisler upravil výsledek na konečných 3:1.

Se ziskem 39 bodů máme situaci v tabulce stále ve svých rukou a věříme, že se v posledním domácím utkání rozloučíme výhrou a potěšíme své příznivce, které tímto zveme. 

UhlsportRibbonVHZ-DISFORTUNAAgroEfektASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Fraposportfotbal.czMitrengaTruhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinancePencoGemerkaSEATAuto Jarov