Ani druhé pražské derby devatenáctka nezvládla, pro druhou prohru si zajela na Meteor

9. 10. 2018   |   RedakceFoto: Milan Kaisler

Série čtyř vítězných zápasů staršího dorostu Viktorie Žižkov skončila na hřišti Meteoru, kde červenobílí navzdory dobrému vstupu do utkání nakonec prohráli 1:4. Po prohře s Motorletem (0:2) tak nezvládli ani druhé derby v sezoně, nicméně stále se drží na skvělém druhém místě.

9. kolo ČLD U19

Meteor Praha – Viktoria Žižkov 4:1 (1:1)

Komentář trenéra Marka Trvala: „Celkově náš výkon nebyl tak špatný, jaký je nakonec výsledek. Jen jsme neproměňovali šance a na rozdíl od předchozích zápasů jsme dělali individuální chyby, které soupeř potrestal. To je fotbal, taková utkání se čas od času přihodí.“

Branky: 40. Nečas z pen., 60. Bím, 74. Fiala, 87. Novotný – 17. Šimůnek. Rozhodčí: Opočenský – Toman, Kozlík. Diváci: 55.

Žižkov: Beránek – Kaisler, Lanc, Pařízek, Hrubý (81. Herian) – Studený (81. Chroust), Minárčin, Livora – Chytra, Mbousa (62. Blažek), Šimůnek.

Příští zápas: Viktoria Žižkov – Mostecký FK (neděle 14. října | 10:15 | Seifertova)

AmadetHEY Radio UhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie PrahaBesancon & Company