Devatenáctka zahájila zimní přípravu zaslouženou výhrou nad Chrudimí

15. 1. 2018   |   Redakce

V minulém týdnu zahájil zimní přípravu rovněž starší dorost Viktorie Žižkov. Zatímco v jeho kádru zatím nedošlo k žádným změnám, na místě hlavního trenéra ano. Místo Davida Oulehly tým povede dosavadní sportovní ředitel mládeže Pavel Ondračka společně s asistentem Markem Trvalem.

V úterý první trénink, v sobotu první herní test. Na umělé trávě na Střížkově se devatenáctka Žižkova utkala s Chrudimí a v zajímavém zápase zaslouženě zvítězila 2:1.

„První přípravné utkání v tomto roce splnilo to, co jsme od něj očekávali. Zátěž jsme rozložili na všechny hráče včetně těch, kteří nastoupili za U18. Ve čtvrtek a v pátek se hodně trénovalo, únava byla znát hlavně v poslední čtvrthodince, ale kluci se s tím vyrovnali velmi dobře. Především první poločas měl kvalitu, byly tam pěkné situace směrem dopředu, chybělo pouze více vstřelených branek. Jsme spokojení s množstvím vypracovaných příležitostí, až nebudou mít kluci těžké nohy, věříme i ve vyšší efektivitu při jejich proměňování. Kvalitě utkání přispěl i sympatický výkon Chrudimi,“ uvedl nový hlavní trenér domácích Pavel Ondračka.

Příprava U19

Žižkov-Chrudim 2:1 (2:1)

Branky: Macháček, Vohánka.

Žižkov: Dlabola (Konečný) – Hrubý, Obermajer, Machač (Mucha), Kravčík (Kaisler) – Olšovský, Macháček, Krivosheev – Chytra (Vohánka), Zeman, Livora (Studený).

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov