Devatenáctka zapomněla vyhrávat, zvlášť prohra se Sokolovem mrzí

3. 11. 2017   |   Redakce

Už pět zápasů čeká starší dorost Viktorie Žižkov na vítězství za tři body. Zatímco v Plzni slavil cenný úspěch na penalty, doma zbytečně podlehl Sokolovu.

11. kolo ČLD U19

Viktoria Plzeň – Viktoria Žižkov 2:2 (1:1), 3:4 na penalty

Komentář trenéra Davida Oulehly: „V prvním poločase jsme odehráli dobrou partii. Vstřelili jsme branku na 0:1 a mohli přidat druhou, ale to se nám nepodařilo. Naopak Plzeň vyrovnala a ve druhé půli šla do vedení. Nám se podařilo v závěru po zásluze vyrovnat a na penalty udělat druhý bod.“

Branky: 39. Vilček, 49. Řezáč – 33. Zeman, 87. Olšovský. Rozhodčí: Duda – König, Kříž. ŽK: nikdo. Diváci: 55.

Žižkov: Dlabola – Kaisler, Obermajer, Machač, Hrubý – Olšovský, Kravčík (68. Vohánka) – Chytra (68. Studený), Krivosheev, Livora (82. Lanc) – Zeman.

12. kolo ČLD U19

Viktoria Žižkov – Baník Sokolov 0:2 (0:0)

Komentář trenéra Davida Oulehly: „Chtěli jsme navázat na zápas s Plzní a dotáhnout se na špičku, ale utkání jsme nezvládli výsledkově. V prvním poločase jsme byli více na míči a měli několik nebezpečných situací, ale chyběla nám větší agresivita v zakončení. Ve druhé půli jsme udělali chybu a soupeř nás potrestal. Poté nás Sokolov nachytal při rychlém protiútoku a bylo rozhodnuto. Je to škoda, že jsme utkání výsledkově nezvládli, ale mužstvo pracovalo poctivě. Soustředíme se na zbytek podzimu.“

Branky: 56. a 61. Body. Rozhodčí: Starý – Novotný, Kabourek. ŽK: nikdo. Diváci: 30.

Žižkov: Dlabola – Kaisler, Obermajer, Machač, Hrubý – Olšovský, Macháček (80. Vohánka) – Studený (70. Kříž), Lanc (64. Chytra), Livora – Zeman.

Příští zápas sehraje Viktoria Žižkov U19 v neděli 5. listopadu na hřišti Mosteckého FK (14:00).

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov