Hráči na hostování: Václav Klán znovu vstřelil dva góly

29. 3. 2017 | FB

Václav Klán znovu vstřelil dva góly, z dalších hráčů na hostování hrál jen Josef Eliáš.

Josef Eliáš, Jiří Hynek (Dobrovice /ČFL)

Tachov – Dobrovice 6:2

Dobrovice poprvé na jaře poznala hořkost porážky, v dalekém Tachově prohrála 2:6, ačkoliv se v utkání dostala do vedení. Josef Eliáš odehrál 58 minut a poté byl vystřídán, Jiří Hynek nebyl ani mezi náhradníky.

Martin Klán (Jirny /ČFL)

Jirny – Vltavín 3:5

Martin Klán usedl po zranění na lavičku náhradníků a strávil na ní celý zápas, v němž sice Jirny vedly nad holešovickým Vltavínem 2:0, nakonec však prohrály 3:5. Jirny tak musely přepustit vedoucí pozici Olympii Hradec Králové a byla to pro ně teprve třetí porážka v sezoně v základní hrací době.

Václav Klán (Uhelné sklady Praha /přebor)

Uhelné sklady – Háje 4:2

Václav Klán odehrál v dresu Uhelných skladů opět celý zápas a opět se střelecky činil – podobně jako minulý týden, i tentokrát se mu podařilo vstřelit dva góly, které rozložil do 48. a 61. minuty utkání. Uhelné sklady nakonec porazily Háje 4:2 a na jaře jsou zatím stoprocentní. Klán na jaře odehrál všechny tři zápasy a vstřelil v nich dohromady pět gólů.