Jako když hluchý buší do vrat

5. 11. 2017   |   fkvz.cz

Viktoria v dalším utkání FNL podlehla na domácí půdě Táborsku 0:2, když soupeř udeřil zkraje obou poločasů. Jak utkání hodnotil trenér Bohuslav Pilný?

Viktoria v utkání proti Táborsku brzy inkasovala a musela tak dotahovat náskok soupeře. „Stalo se přesně to, co jsme nechtěli, tedy brzy inkasovat. Věděli jsme, že je soupeř dopředu nebezpečný a do druhé půle jsme šli s jednobrankovým mankem jen díky tomu, že Táborsko neproměnilo další šance,“ hodnotil zápas trenér Bohuslav Pilný.

„Hned na začátku druhého poločasu jsme obdrželi druhý gól ze standardky. Poté se zápas odehrával už jen ve stylu, jako když hluchý buší do vrat. Neměli jsme kvalitu v předfinální fázi,“ dodal dále Pilný. Viktoria si v utkání proti Táborsku vypracovala jen tři větší příležitosti, ovšem ani jednu z nich neproměnila.

„Jsme zklamaní, ale je třeba říci, že proti nám stál dobře organizovaný a sehraný soupeř. Chceme se od tohoto zápasu zase odpíchnout,“ zakončil Pilný, který ve Viktorii zatím odkoučoval čtyři zápasy s celkovou bilancí dvou výher a dvou porážek.

„Soupeř vyměnil trenéra, což je pro hráče nový impulz. Věděli jsme, že se Žižkov herně zvedl, takže jsme měli strach, ale chtěli jsme si odsud odvézt minimálně bod. Nakonec z toho byla výhra a chtěl bych pochválit především disciplinovanou obrannou fázi,“ hodnotil duel trenér soupeře Roman Nádvorník, který v minulostí působil také pod žižkovskou věží.

Fotogalerie

Masér Jiří Gvušč Marcel Čermák Marcel Čermák Josef Bazal
AmadetUhlsportPRERibbonPražská teplárenskáCTR GroupPražský fotbalový svazVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha