Jasná výhra nad Táborskem vynesla devatenáctku na třetí místo

3. 4. 2019 | Redakce

Starší dorost Viktorie Žižkov po dvou prohrách opět zabral, osmé Táborsko na domácím hřišti v Satalicích přehrál jednoznačně 4:0. Červenobílá devatenáctka tak na třetím místě ztrácí bod na druhý Meteor a pět na béčko Slavie.

Komentář trenéra Marka Trvala: „První půle byla z naší strany trošku ospalá, i když jsme v ní vstřelili rychlý gól po dlouhém autu. O přestávce jsem klukům domluvil a ve druhé půli už hráli, jak bych si představoval. Zlepšili pohyb a bylo to dobrý.“

19. kolo ČLD U19

Viktoria Žižkov – MAS Táborsko 4:0 (1:0)

Branky: 4. a 81. Zeman, 48. Minárčin, 69. Tesař. Rozhodčí: Maiello – Zima, Jelínek. ŽK: Vohánka, Zeman (oba ŽIŽ). Diváci: 20.

Žižkov: Konečný – Kaisler, Vohánka, Pařízek, Hrubý (13. Husenica) – Studený, Minárčin, Livora (32. Janda, 75. Gega) – Chytra (81. Plucha), Tesař, Zeman (84. Velička).

Příští zápas: Motorlet Praha – Viktoria Žižkov (neděle 7. dubna | 10:00 | Jinonice)