Loučení s podzimem obstará duel s Jihlavou. Viktorka chce zakončit letošní rok vítězstvím.

5. 12. 2020   |   Wear

Areál na Proseku zalévá od časného rána slunce a fanoušci Viktorky věří, že se mraky rozestoupí i nad střeleckou formou jejich borců.

       Zatímco hra snese v posledních zápasech přísná měřítka a na akce týmu Davida Vavrušky je radost pohledět, střelecká potence se zadrhla. Viktorku to stálo cenné body a k jejich škodě to devalvuje i zmiňovaný kvalitní herní projev. Nutno říci, že naprosto zbytečně. V obou zápasech, ve kterých Viktoriáni ztratili, byli jasně lepší a po většinu utkání dominovali. Oproti době nedávné se navíc dokázali dostávat do šancí a proto je na čase toto prokletí rychle zlomit. Příležitost k tomu budou mít už dnes, kdy přivítáme desátý tým tabulky FC Vysočinu Jihlava. Hosté před sezonou notně omladili a oproti předchozím ročníkům nemají letos ty nejvyšší ambice. Oba soupeři již stihli v rozjeté sezoně vyměnit trenéry a kouč Křeček může být s posledními výsledky svých svěřenců relativně spokojený. Jihlava brala tři body proti Táborsku (2:1) a dokázala i to, co se nepodařilo Viktorce - uspět ve Vlašimi (1:0). Specifický bude dnešní souboj hlavně pro Lukáše Zoubeleho, který na Vysočině v předchozích letech působil.

Derniéra podzimu má na Proseku výkop ve 13:30, jako hlavní ji bude řídit sudí Petr Ardeleanu, kterému budou asistovat Petr Blažej a Dan Vodrážka.

MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance