Lukáš Stratil posílil ofenzivní řady Viktorie

22. 2. 2017   |   FB

Viktoria hlásí v poslední den přestupů novou posilu: Tým posílil Lukáš Stratil, který přichází na půlroční hostování s opcí z Viktorie Plzeň.

Lukáš Stratil (nar. 29.1.1994) je odchovancem Baníku Ostrava a poprvé o sobě dal výrazně vědět v dresu Příbrami, za níž v roce 2012 debutoval v nejvyšší soutěži. V roce 2014 přestoupil do Plzně a posléze hostoval v Příbrami, Teplicích a naposledy ve druholigovém Frýdku-Místku. Během své kariéry také nastupoval v mládežnických reprezentacích, konkrétně prošel výběry do 17, 18, 19, 20 a 21 let.

V aktuální sezoně Stratil nastupoval za Frýdek-Místek, odehrál jedenáct zápasů a vstřelil dva góly. Nastoupil také proti Viktorii a v utkání trefil tyč.

Třiadvacetiletý ofenzivní záložník nyní míří pod žižkovský vysílač, kde bude minimálně následující půlrok hostovat z Viktorie Plzeň. Hostování obsahuje opci na případný trvalý přestup.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineNovobalHotel Čechie PrahaBesancon & Company