Mikulášský turnaj přípravek

12. 12. 2017   |   RedakceFoto: Mládež

V sobotu 2. prosince 2017 se ve Sportovním areálu Pražačka konalo odpoledne plné zábavy a hlavně jak jinak než fotbalu. Mikulášský turnaj byl určen pro všechny děti z ročníků přípravek, a to konkrétně pro ročníky 2013 – 2007. Po spravedlivém rozlosování přibližně 60 dětí do 6 barevně rozlišených týmů, tak aby v každém týmu byly děti od nejmladších po nejstarší fotbalisty, začalo velké klání na třech hřištích současně. I přes velmi nevlídné počasí se všechny děti snažily hrát ze všech sil, a tak aby se i ti nejmenší mohli ukázat, že jsou budoucími posilami.

Po odehrání všech zápasů čekalo na trenéry a děti zasloužené občerstvení v teple, o které se postaraly rodiče. Následovala napínavá tombola, kde nikdo z dětí nepřišel zkrátka.

Když už byla nejen na hřišti úplná tma, dorazil rozvážným krokem Mikuláš se svými pomocníky. Mikuláš postupně vyhlásil výsledky turnaje. Všechny děti dostaly od andělíčků zasloužené ceny ve formě mikulášských balíčků a ovoce. Bohužel některé děti, které čert našel ve své „Knize hříchů“, skončily přímo u čerta v pytli.

O ceny a občerstvení ve formě ovoce se za klub postaral sportovní ředitel mládeže Pavel Ondračka a provozně technický ředitel Marek Papírník. Děkujeme všem, kteří se podíleli na organizaci a účastnili se naši tradiční burzy, protože i výdělek z prodeje byl použit na balíčky pro děti.

Celý Mikulášský turnaj zorganizovala skupina rodičů pod vedením Jany Smolíkové (vedoucí družstva U11 – ročník 2007), kterým patří velké poděkování za přípravu a zorganizování celé krásné akce.

Fotogalerie

FORTUNASEATAuto Jarov