Mladší dorosty – jedna výhra, dvě nálože

3. 5. 2018   |   Redakce

Se střídavými úspěchy si vedly týmy mladšího dorostu Viktorie Žižkov. Z Písku vezou cennou výhru, naopak na Tempu a doma s Duklou inkasovaly velké příděly.

ČLD U17 – 23. kolo

FC Písek – Viktoria Žižkov 0:2 (0:1)

Branky: 39. Janda, 52. Podrápský. Rozhodčí: Hodek – Rinth, Novotný. Diváci: 80.

Žižkov: Slanina – Podrápský, Herian, Blažek, Velička – Tichý (66. Suh), Kadlec, Pivoňka – Tůma (61. Horváth), Plucha, Janda.

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Utkání jsme zvládli na jedničku. První poločas byl v naší režii, dobře jsme kombinovali a domácí do ničeho nepustili. V druhém poločase jsme začali hrát více z hlubšího bloku a domácí se do nás nemohli dostat. Zkoušeli to dlouhými nákopy, s čímž si obrana poradila. Z naší strany velmi dobrý herní výkon v prvním poločase a herně již trochu méně, ale o to více výborně takticky zvládnutý poločas druhý, nám přinesl zasloužené vítězství.“

ČDD U17 – 22. kolo

FC Tempo Praha – Viktoria Žižkov 6:1 (2:0)

Branky: 25. Herman, 39. Sedlář, 49. Pytlíček, 67. a 73. Babický, 80. Schätz – 74. Langer. Rozhodčí: Hocek – Mesežnikov, Kušta. Diváci: 40.

Žižkov: Vávra – Popovič, Machytka (53. Slanina), Boček – Poustecký, Chroust, Schovanec, Janda, Horváth – Suh, Tůma (41. Langer).

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Úvodních deset patnáct minut bylo z naší strany celkem dobrých. Vypracovali jsme si nějaké brankové příležitosti, ale postupně naše hra uvadala. Už v prvním poločase Vávra chytil několik tutovek Tempa a držel přijatelný výsledek. Druhý poločas už byl plně v režii hráčů Tempa.“

ČDD U17 – 23. kolo

Viktoria Žižkov – Dukla Praha 0:5 (0:2)

Branky: 5. Denisenko, 18. Terentiev, 60. Uhlíř, 65. Kočí, 73. Chalupa. Rozhodčí: Lafek – Habada, Hrstka. Diváci: 60.

Žižkov: Vávra – Popovič, Machytka, Boček, Husenica – Chroust, Janda (41. Blažek), Horváth (41. Tůma) – Pančev, Suh (41. Slanina), Poustecký.

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Po zasloužené náloži na Tempu následovala zasloužená nálož od Dukly, která byla ve všech herních činnostech lepším týmem. I když tento výkon byl o něco lepší než minule, stejně jsme podali podprůměrný výkon.“

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha