Mladší dorosty si vedou střídavě, úspěchem je výhra nad Plzní

23. 5. 2018   |   Redakce

Mladší dorosty Viktorie Žižkov si ve svých soutěžích vedou se střídavými úspěchy. Vítězství nad Plzní však má každopádně svou cenu.

ČLD U17 – 26. kolo

Viktoria Žižkov – Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)

Branka: 48. Minárčin. Rozhodčí: Cichra – Vojáček, Vítek. Diváci: 30.

Žižkov: Slanina – Tichý, Velička, Blažek, Poustecký (57. Tůma) – Kadlec, Pivoňka, Minárčin – Plucha, Chaloupka, Gábor (75. Janda).

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Utkání mělo velké tempo a náboj, kdy si hráči obou mužstev nedali nic zadarmo, až se jiskřilo, a několikrát vzplály mezi hráči velké emoce. Hra se více odehrávala od jednoho pokutového území k druhému, bez větších brankových příležitostí na obou stranách. O utkání rozhodla povedená a hlavně dohraná akce z úvodu druhého poločasu.“

ČDD U17 – 26. kolo

Svitavy – Viktoria Žižkov 4:1 (3:1)

Branky: 4. a 12. Kuda, 9. Jelínek, 64. Hýbl – 15. Popovič. Rozhodčí: Braun – Hořínek, Štěrba. Diváků: 45.

Žižkov: Vávra – Popovič, Machytka, Boček, Husenica – Chroust, Janda, Gábor (41. Langer) – Tůma (41. Šulista), Suh, Schovanec.

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Zaspali jsme úvodních 15 minut utkání, kdy nám domácí vstřelili tři branky a v podstatě rozhodli o výsledku utkání. Sice jsme měli dobré brankové příležitosti a mohli do poločasu srovnat skóre, ale neproměnili jsme je. Klukům nelze vytknout snahu s utkáním něco udělat, ale proti dobře bránícím domácím s výkonnou pomocí pomezních rozhodčích to bylo téměř nemožné.“

ČLD U17 – 25. kolo

Slavia Praha – Viktoria Žižkov 5:0 (2:0)

Branky: 11. a 31. Hájek, 74. Gajdošík, 77. Kulhavý, 79. Toula. Rozhodčí: Trska – Čermák, Hlaváček. Diváci: 50.

Žižkov: Pančev – Podrápský, Blažek, Herian, Velička – Kadlec, Tichý (55. Janda), Pivoňka – Plucha, Chaloupka, Tůma (41. Suh).

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „V testu se suverénním vítězem soutěže jsme obstáli, i když výsledek říká něco jiného, ale opak je pravdou. Slavia více držela míč, my vycházeli z kompaktního bloku a vyráželi k rychlým protiútokům. Bohužel jsme opět obdrželi úvodní branky po standardních situacích, kdy nejsme schopni míč odehrát do bezpečí. Druhý poločas byl z naší strany lepší než ten první a až na posledních 10 minut to s námi slávisté neměli lehké. Bohužel v závěru obdržené branky devalvují výsledek utkání.“

ČDD U17 – 25. kolo

Viktoria Žižkov – Polaban Nymburk 0:0, 4:2 na penalty

Rozhodčí: Musil – Polena, Havel. Diváci: 35.

Žižkov: Slanina – Popovič, Boček, Machytka, Husenica – Janda (41. Langer), Schovanec (51. Pivoňka), Chroust – Chaloupka (41. Šulista), Suh, Poustecký.

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „V tomto utkání jsme podali průměrný výkon, nějaké příležitosti jsme si vypracovali, ale proti snaživému soupeři to bylo málo.“

ČLD U17 – 25. kolo

Viktoria Žižkov – Benešov 1:3 (0:2)

Branky: 70. Suh – 21. Meszáros, 30. Tomek, 66. Dušek. Rozhodčí: Švorc – Chrenko, Kohout. Diváci: 48.

Žižkov: Slanina – Podrápský,Tichý, Blažek, Velička – Kadlec, Janda (41. Poustecký), Minárčin – Tůma (70. Pančev), Plucha, Horváth.

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Odehráli jsme solidní utkání, ve kterém nás soupeř předčil lepší produktivitou.“

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha