Mladší dorosty šly do penalt. »Áčko« je na hřišti Táborska zvládlo, »béčko« v Trutnově nikoliv

5. 9. 2017   |   Redakce

Mladší dorosty Viktorie Žižkov na hřištích soupeřů shodně bodovaly, neboť oba zápasy skončily v normální hrací době 2:2 a o vítězi musel rozhodnout penaltový rozstřel. »Áčko« v něm uspělo a přivezlo si dva body, »béčko« v Trutnově nikoliv. I tak to pro něj byl první bodový zisk v této sezoně.

4. kolo ČLD U17 (3. hrané)

MAS Táborsko – Viktoria Žižkov A 2:2 (0:0), 3:5 na penalty

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Po prvním poločase mělo být naše vedení o pět branek, ale naše lehkovážnost a lajdáckost v zakončení byly příčinou pouze dvougólového vedení. Do druhého poločasu jsme nastoupili, jako že se nemůže nic stát, přidáme další branky, a utkání v poklidu dohrajeme. Opak byl pravdou. Domácí ožili a my naopak herně uvadali. Od 50. minuty jsme si koledovali o vstřelení branky, což se také stalo a hned dvakrát. A mohlo být daleko hůř, nebýt toho, že nás ještě několikrát podržel v brance Slanina.“

Branky: 61. vlastní Herian, 65. Želivský – 31. Zeman, 38. Chaloupka. Rozhodčí: Babka – Kotalík, Panský. ŽK: nikdo. Diváci: 50.

Žižkov: Slanina – Boček, Plucha, Herian, Velička – Pivoňka, Kadlec, Blažek (63. Běla) – Gábor (68. Janda), Zeman, Chaloupka.

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U17 v neděli 10. září doma proti Motorletu (12:15).

4. kolo ČDD U17 (3. hrané)

MFK Trutnov – Viktoria Žižkov B 2:2 (1:2), 3:2 na penalty

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „V Trutnově jsme odehráli dobré utkání, ve kterém si obě mužstva vypracovala velké množství brankových příležitostí a mohla utkání rozhodnout již v jeho průběhu. Bohužel jsme vůbec nezvládli penaltový rozstřel a bod navíc nechali domácím. Za výkon v tomto utkání kluky chválíme.“

Branky: 15. Voňka, 59. Macela – 6. Tůma, 16. Tříska. Rozhodčí: Bačo – Mlynář, Janota. ŽK: nikdo. Diváci: 95.

Žižkov: Vávra – Langer (76. Suh Bokwang), Hošek, Šmíd (59. Machytka), Husenica – Chroust (71. Študent), Běla, Janda – Tůma, Tříska, Horváth (65. Šemro).

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U16 v sobotu 9. září doma proti Meteoru (12:15).

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov