Mladší dorosty zvládly výjezdy za tři body, vyloupily Aritmu a Nový Bydžov

27. 3. 2018   |   Redakce

Povedený vstup do jara potvrdily mladší dorosty Viktorie Žižkov i v druhém jarním kole, v němž zvítězily na půdě Aritmy, respektive RMSK Cidlina.

ČLD U17 A – 18. kolo

Aritma Praha – Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)

Branky: 4. Šalanský z pen. – 8. Horváth, 53. Velička. Rozhodčí: Radina – Vojáček, Vítek. Diváků: 20 diváků.

Žižkov: Slanina – Podrápský, Herian (41. Tichý), Blažek, Velička – Gábor, Kadlec, Minárčin – Janda (41. Poustecký), Plucha, Horváth (41. Pivoňka).

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Vstup do utkání nebyl z naší strany vůbec povedený a po hloupém faulu šli domácí z pokutového kopu dovedení. I když se nám podařilo velmi rychle odpovědět na vedoucí branku, náš výkon nebyl ideální. Naše rozehrávky byla pomalá a nepřesná. V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Pokračovali jsme ve výkonu, kde bylo až příliš mnoho nepřesností. Míče nám odskakovaly a celkově hra nebyla dobrá. Někdy to prostě nejde, tak jak bychom chtěli a o to více si ceníme vítězství, které se nerodilo lehce.“

ČDD U 17 C – 18. kolo

RMSK Cidlina – Viktoria Žižkov 0:4 (0:2)

Branky: 5. a 26. Langer, 49. a 67. Suh. Rozhodčí: Šedivka – Šotek, Jiříček. Diváků: 30.

Žižkov: Pančev – Langer, Blažek, Tichý, Husenica – Boček (41. Janda), Kadlec (41. Velička), Horváth (49. Popovič) – Šulista, Suh, Poustecký.

Komentář trenéra Tomáše Pluchy: „Z naší strany slušně odehrané utkání, které jsme měli po většinu času plně pod kontrolou.“

FORTUNAVýchodočeská EnergiePraha 3Plan B InvestmentStar Capital FinanceSEATAuto Jarov