Patrik Dressler novou posilou Viktorky

10. 1. 2018   |   LKFoto: Luboš Kroupa

Dnes jsme oficiálně podepsali novou smlouvu s hráčem Patrikem Dresslerem

Patrik přichází na Žižkov na půlroční hostování s následnou opcí z týmu FK Teplice. Jedná se o pravého krajního obránce, který prostředí ve Viktorce dobře zná, odehrál za náš klub přes 60 soutěžních utkání a vstřelil jednu branku v domácím utkání s Pardubicemi, kdy v 66. minutě vyrovnával na konečných 1:1 lobem přes brankáře Frydrycha. Právě od nás v roce 2015 odešel do Teplic. Část své kariéry strávil na hostování ve Vlašimi a Karviné.

„Jsme rádi, že Patrik přichází, je to hráč s ligovými zkušenostmi, je výborně rychlostně vybavený a může hrát kdekoliv na straně“, řekl trenér Bohuslav Pilný.

„Přicházím zpět na Viktorku, kde jsem před třemi lety působil. Zájem Viktorky mě potěšil i proto, že můžu zůstat v Praze a nemusím nikam dojíždět“, řekl pro náš web Patrik Dressler.

Co nás v následující půl sezóně čeká je jasné. „Jednoznačně záchrana, já za sebe můžu říct, že udělám všechno proto, aby se Viktorka zachránila“, říká nebojácně Patrik Dressler.

AmadetUhlsportPRERibbonMAXITIPPražská teplárenskáPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONFrapo servisVan GillernVisiAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czCA ACCH cateringAutoBeyGalerie Tančící důmVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineDaho carsNovobalHotel Čechie Praha