Po Jablonci čeká Viktorku Liberec s Imadem Rondićem

4. 8. 2020   |   Wear

Po pěti letech nenastoupí ve vzájemném utkání v dresu soupeře žádný z exviktoriánů z éry Jindřicha Trpišovského. Posledním mohykánem, který bojoval v roce 2015 za Viktorku, byl Ondřej Karafiát, jenž před pár dny přestoupil do Slavie.

        Tým Pavla Hoftycha skončil v základní části uplynulém ročníku Fortuna ligy na pátém místě, které udržel i ve skupině o titul a v playoff s Mladou Boleslaví si vybojoval účast v Evropské lize. Kádr Severočechů doznal v létě podstatných změn, odchody Malinského, Baluty, Hromady, Hybše, Karafiáta, Kuchty, Berana a dalších kompenzují nové tváře. Ze Slavie přišla trojice Jugas, Matoušek a Kosek, nováčky jsou Slovák Csáno, Černohorec Gluščevič, nebo Barac z Varnsdorfu. V Liberci se připravuje také Rabušic, který ukočil angažmá v Budějovicích. Soupeř začal herní přípravu výsledkově podobně, jako Viktoriáni. V sobotu dopoledne nejprve zdolal druholigovou Chrudim 2:1 a následně jeho kombinovaný tým nestačil stejným výsledkem na Přepeře (ČFL). 

Svěřenci trenérů Zdeňka Haška a Daniela Sochora cestují pod Ještěd naladěni výhrou nad ligovým Jabloncem (3:1). S blížícím se startem soutěže dochází postupně ke korekci kádru, s Viktorkou se již nepřipravuje trojice cizinců Gajič, Pavlovič a Shelest.

Utkání se odehraje na hlavním stadionu U Nisy, má výkop v 11:00 a v přímém přenosu jej můžete sledovat ZDE.

MŠMTMoltenASTONSECOTruhlář a spol.Ali21Pražský fotbalový svazPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Praha