Po hodech přišel půst. Devatenáctka zbytečně odevzdala body Písku

3. 10. 2017 | Redakce

Starší dorost Viktorie Žižkov na vítězství 6:0 nad Českými Budějovicemi v souboji s dalším jihočeským celkem nenavázal. S Pískem doma prohrál 1:2 a po sedmi odehraných zápasech je na 7. místě.

8. kolo ČLD U19 (7. hrané)

Viktoria Žižkov – Písek 1:2 (0:1)

Komentář trenéra Davida Oulehly: „V prvním poločase se nám nedařilo dle představ. Inkasovali jsme, sami jsme měli příležitosti na vstřelení branky, ale řešili jsme to špatně. Ve druhé půli jsme vyrovnali a mohli utkání rozhodnout, ale velkou příležitost jsme promarnili. Naopak v závěru jsme udělali chybu a soupeř nás potrestal. Písek měl kvalitu, byl agresivní, organizovaný, hrál dobře. My jsme nehráli špatný zápas, ale už očekáváme od mužstva, že utkání odehraje zkušeněji a že ty klíčové momenty zvládneme. To se nám zatím vůbec nedaří, proto nemůžeme zatím pomýšlet na lepší umístění. Teď nás čekají pro mě osobně favorité soutěže Slavia a Meteor. Uvidíme, jak se s nimi popasujeme.“

Branky: 48. Livora – 9. Kasík, 80. Němeček. Rozhodčí: Dobrý – Mesežnikov, Heinzel. ŽK: nikdo. Diváci: 100.

Žižkov: Dlabola – Kaisler, Obermajer, Machač, Hrubý – Olšovský (82. Plucha), Macháček – Chytra (73. Lanc), Krivosheev, Livora – Zeman (73. Vohánka).

V dalším kole hraje Viktoria Žižkov U19 ve středu 4. října na svém hřišti (Lovosická) se Slavií (10:00).