Pod stromečkem nesmí chybět dárky pro Viktoriány! Objednávat můžete mailem i telefonicky, otevřeme pro Vás i kamenný fanshop.

8. 12. 2020   |   Wear

Nový eshop rozjedeme po novém roce, ale i přesto máte před Vánoci možnost pořídit viktoriánské dárky pod stromeček. Vybrali jsme základní zboží, které si můžete objednat již dnes a v příštím týdnu pro Vás otevřeme i kamenný Fanshop na stadionu na Žižkově!

     Ze základní nabídky, kterou najdete ve fotogalerii pod článkem, můžete vybrané položky objednávat emailem na tomankova@fkvz.cz, nebo na tel. čísle 608 176 215. Vyzvednout si jej budete moci na sekretariátu klubu a uhradit v hotovosti, nebo platební kartou. Pokud jste mimopražští, rádi Vám vše na dobírku zašleme.

     Od příštího týdne pro Vás otevřeme i kamenný Fanshop na stadionu na Seifertově ulici, kde najdete kompletní aktuální sortiment a pro fanoušky chystáme také zajímavé slevové akce.

Ceník zboží pro objednání :

Desková hra Viktorka (NOVINKA) 690,- Kč

Kšiltovka 450,- Kč

Kulich 400,- Kč.

Náramek 50,- Kč

Podsedák 300,- Kč

Šála 300,- Kč

Šňůrka na klíče 100,- Kč

Vlajka trojúhelník 280,- Kč

Vlajka skosená 300,- Kč

Rouška klubová 150,- Kč

Jedna čtvrť, jeden klub, jedno srdce 💖

Fotogalerie

Fanshop Fanshop Fanshop Fanshop
MŠMTMoltenSmarteoASTONPražský fotbalový svazPrahaSECOTruhlář a spol.EkotermexAli21RMFiPencoGemerkaFORTUNAPraha 3Východočeská EnergiePlan B InvestmentStar Capital Finance