Prosba k divákům oslav: Přijďte k pokladnám včas!

28. 7. 2018   |   Redakce

Na zítřejší oslavy 115. výročí klubu dorazí mnohem větší počet lidí, než na běžný soutěžní zápas. Proto apelujeme na všechny, kteří plánují návštěvu stadionu kvůli shlédnutí zápasu s Českými Budějovicemi, aby přišli ve výrazném předstihu, než je obvyklé.

Stadion se otevírá v 8.45 a hned poté bude k dipozici celá řada atrakcí a stanovišť pro vyplnění času, které uvítají zejména ti nejmladší. Pozadu nezůstane ani nabídka občerstvení, v areálu bude v provozu mnoho stánků s širokým sortimentem .

Chceme vás s naléhavostí požádat, abyste opravdu přišli v čas, anebo využili online předprodej vstupenek přes internet. Ten končí přesně v momentu otevření bran stadionu.

Těšíme se společně s vámi na velkolepé a srdečné oslavy klubových narozenin. Jde nám především o to, abyste vše shlédli v klidu a v pohodě. 

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Praha 3TecnolineNovobalHotel Čechie PrahaBesancon & Company