Prosinec na Žižkově: Radikální změny v kádru, plán zimní přípravy a budování ztraceného sebevědomí

5. 12. 2018   |   Martin Svoboda

S jasným cilem zachránit druholigovou soutěž vstupuje FK Viktoria Žižkov v těchto dnech do plánování zimní přípravy na jarní část FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY.

Pod vedením trenéra Miloše Sazimy se v současné době chystá na Viktorce scénář záchranářských prací pro jarní část F:NL. Po neúspěšném podzimu se největší změny dotknou kádru A týmu, který nejpíš opustí až polovina hráčů. Na výrazné doplnění soupisky se bude intenzivně pracovat celý prosinec, v nejbližších dnech se na klubovém webu objeví jmenovitě informace o jednotlivých odchodech i příchodech nových tváří.

Nově vybudovaný kádr, který bude mít za úkol nejen znovu nabýt ztracené týmové sebevědomí, ale hlavně záchranu v soutěži, se sejde k prvnímu tréninku v novém roce 3. ledna. Hráči, kteří ve Viktorce zůstávají, obdrželi na dovolenou individuální tréninkové plány.

Vedení klubu taktéž intenzivně jedná o přípravných zápasech v zimním období, s jejichž jízdním řádem vás také co nejdříve seznámíme.

HEY Radio UhlsportRibbonMAXITIPPražský fotbalový svazCTR GroupVHZ-DISFORTUNAAgroEfektSoftlakASTONSECOFrapo servisVan GillernAli21Magistrát hl. města PrahyFraposportfotbal.czMitrengaAutoBeyVM steelOlympia spol. s.r.o.Truhlář a spol.Východočeská EnergiePraha 3TecnolinePlan B InvestmentNovobalHotel Čechie PrahaStar Capital Finance